Čáry Kluk
Kouzelné aktuality
Kouzelník Svijany Čáry Kluk Pivobraní
Kouzelník, Mikuláš, anděl, čerti

Kouzelník, Mikuláš, čert a anděl

V Lochousicích se chystá slavnostní den, kdy se děti setkají s tradičními postavami Mikuláše, anděla a čerta. Tato akce slibuje nejen spoustu zábavy, ale…

Zábava pro děti kouzelník a karty

Kouzelník na Šumavě | Hartmanice

Kouzelník na Šumavě. Spolek pro Hartmanice pořádá zábavné odpoledne s kouzelníkem Magie, triky, čarování, gagy, spousta zábavy, modelování balonků a nesmí chybět občerstvení pro všechny.

Kouzelník na slavnostech | Nová ves

Kouzelník na slavnostech v Nové vsi rozjede své triky a modelování balonků. Začátek čarování se vám možná tají, proto mkrněte co je tu dále.

Eva Boumová | Sázava

Abych řekla pravdu, kouzelnická vystoupení nemám ráda. Kouzlení Čáry kluka, to je ale něco úplně jiného. Smála jsem se opravdu od začátku do konce. Pohotové reakce k dětem samozřejmě nechyběly. Skleněný trh v Huti František 9. 7. 2022 byl jeho vystoupením hned veselejším místem. Díky, moc jsme si to s rodinou užili.

Kouzelník ikona avatar

Veronika Hráčková | Ratišovice Brno

Kouzelnické vystoupení se uskutečnilo na dětském dni v malé vesničce Ratišovice na Znojemsku. Čáry Kluk dokázal okouzlit nejen děti, ale všechny přítomné dospělé. Všichni si jeho vystoupení užili, smáli se a bavili se. Mohu jen doporučit, ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další vystoupení.