Kouzelník na malou i velkou oslavu

Překvapte hosty na své akci netradičním a originálním zážitkem. Nejenže se tím vyhnete nepříjemné situaci, kdy zábava vázne, ale všichni si užijete nezapomenutelné a vskutku kouzelné chvíle.

Kouzelník a králík | Čáry Kluk

Narozeniny s kouzelníkem

Zorganizovat dokonalou dětskou oslavu narozenin není jen tak. S kouzelníkem to zvládnete hravě!

Pro rodiče organizace oslavy představuje nemalé úsilí a mnohdy i stres, aby všechno klaplo tak, jak má. Zábavné představení vhodné na každou oslavu. Nejen magie a triky, ale i vtipná a interaktivní komunikace s dětmi, gagy a humor. Okouzlené úsměvy a nezapomenutelné zážitky. Zábava pro děti a všechny pozvané malé i velké hosty.

Kouzelník pro děti a prasátko | Čáry Klukova asistentka

Zábavný kouzelník jako překvapení do školy, školky nebo na obecní slavnosti.

Překvapte děti originálním dárkem. Kouzelník svým vystoupením zabaví více dětí najednou v herně, dětském koutku, školce, škole nebo družině. Nabízím též představení nebo stanoviště na dětských dnech pořádaných obcemi a městy.

Modelování balonků s kouzelníkem | Čáry Kluk

Modelování balonků dětem zábavnou a hravou formou při každém vystoupení. Děti to prostě milují.

Veselé tvarování zvířátek a věcí z modelovacích balónků baví děti od začátku do konce Je pravidelnou součástí menších narozenin a kouzelnických vystoupení. . Lze objednat jako samostatné představení nebo jako stanoviště na dětských dnech, pohádkových lesích a podobně.

Kouzelník a mikromagie | Čáry Kluk

Mikromagie baví malé, ale hlavně větší a dospělé publikum.

Mikromagie s kartami a předměty každodenního života je vhodná spíše pro starší děti (přibližně od 12 let) a dospělé nebo jako doplněk k dětskému kouzelníkovi (po dětském představení).

Aktuality z čarovného klobouku

Kouzelník ve SK Střešovice Praha | Zábava pro děti

Kouzelník Čáry Kluk v pražských Střešovicích Fotbalový svátek sportovního klubu ve Střešovicích. Místní SK Střešovice slaví 110 let od vzniku.  Dovolujeme si pozvat všechny příznivce na oslavy, které se budou konat 18. září 2021 v areálu sportovního klubu.Pro děti je připravena spousta atrakcí a také kouzelník Čáry Kluk. 18. září 2021

číst dál

Tereza Machová | Český svaz žen Slaná

Děkujeme za úžasné kouzelnické vystoupení na dětském dni 🙂 Malé i velké děti byly nadšené a moc si kouzla užily. Oceňuji i velmi příjemnou komunikaci a rychlé, bezproblémové jednání při domlouvání akce 🙂 Určitě zase někdy využijeme.

číst dál