Kouzelník Čáry Kluk nejen pro děti

Kouzelník na malou i velkou oslavu

Překvapte hosty na své akci netradičním a originálním zážitkem. Nejenže se tím vyhnete nepříjemné situaci, kdy zábava vázne, ale všichni si užijete nezapomenutelné a kouzelné chvíle.

kouzlenik cary kluk v kulichu maly
Zorganizovat dokonalou dětskou oslavu narozenin není jen tak. S kouzelníkem to zvládnete hravě!

Pro rodiče organizace oslavy představuje nemalé úsilí a mnohdy i stres, aby všechno klaplo tak, jak má. Zábavné představení vhodné na každou oslavu. Nejen magie a triky, ale i vtipná a interaktivní komunikace s dětmi, gagy a humor. Úsměvy a nezapomenutelné zážitky. Zábava pro děti a všechny pozvané malé i velké hosty.

Zábavný kouzelník jako překvapení do školy, školky nebo na obecní slavnosti.

Překvapte děti originálním dárkem. Kouzelník svým vystoupením zabaví více dětí najednou v herně, dětském koutku, školce, škole nebo družině. Nabízím též představení nebo stanoviště na dětských dnech pořádaných obcemi a městy.

Modelování balonků dětem zábavnou a hravou formou při každém vystoupení. Děti to prostě milují.

Veselé tvarování zvířátek a věcí z modelovacích balónků baví děti od začátku do konce Je pravidelnou součástí menších narozenin a kouzelnických vystoupení. . Lze objednat jako samostatné představení nebo jako stanoviště na dětských dnech, pohádkových lesích a podobně.

Mikromagie baví malé, ale hlavně větší a dospělé publikum.

Mikromagie s kartami a předměty každodenního života je vhodná spíše pro starší děti (přibližně od 12 let) a dospělé nebo jako doplněk k dětskému kouzelníkovi (po dětském představení).

Aktuality
eva boumova kouzelnik pro deti

Eva Boumová | Sázava

Abych řekla pravdu, kouzelnická vystoupení nemám ráda. Kouzlení Čáry kluka, to je ale něco úplně jiného. Smála jsem se opravdu od začátku do konce. Pohotové reakce k dětem samozřejmě nechyběly. Skleněný trh v Huti František 9. 7. 2022 byl jeho vystoupením hned veselejším místem. Díky, moc jsme si to s rodinou užili.

číst dál