Rezervujte si kouzelníka na společenskou událost pro děti nebo dospělé.

Překvapte hosty na své akci netradičním a originálním zážitkem. Nejenže se tím vyhnete nepříjemné situaci, kdy zábava vázne, ale všichni si užijete nezapomenutelné a vskutku kouzelné chvíle.

Kouzelník a králík | Čáry Kluk

Narozeniny s kouzelníkem

Zorganizovat dokonalou dětskou oslavu narozenin není jen tak. S kouzelníkem to zvládnete hravě!

Pro rodiče organizace oslavy představuje nemalé úsilí a mnohdy i stres, aby všechno klaplo tak, jak má. Zábavné představení vhodné na každou oslavu. Nejen magie a triky, ale i vtipná a interaktivní komunikace s dětmi, gagy a humor. Okouzlené úsměvy a nezapomenutelné zážitky. Zábava pro děti a všechny pozvané malé i velké hosty.

Kouzelník pro děti a prasátko | Čáry Klukova asistentka

Zábavný kouzelník jako překvapení do školy, školky nebo na obecní slavnosti.

Překvapte děti originálním dárkem. Kouzelník svým vystoupením zabaví více dětí najednou v herně, dětském koutku, školce, škole nebo družině. Nabízím též představení nebo stanoviště na dětských dnech pořádaných obcemi a městy.

Modelování balonků s kouzelníkem | Čáry Kluk

Modelování balonků dětem zábavnou a hravou formou při každém vystoupení. Děti to prostě milují.

Veselé tvarování zvířátek a věcí z modelovacích balónků baví děti od začátku do konce Je pravidelnou součástí menších narozenin a kouzelnických vystoupení. . Lze objednat jako samostatné představení nebo jako stanoviště na dětských dnech, pohádkových lesích a podobně.

Kouzelník a mikromagie | Čáry Kluk

Mikromagie baví malé, ale hlavně větší a dospělé publikum.

Mikromagie s kartami a předměty každodenního života je vhodná spíše pro starší děti (přibližně od 12 let) a dospělé nebo jako doplněk k dětskému kouzelníkovi (po dětském představení).

Aktuality z čarovného klobouku

Překvapení a kouzla | Kouzla ve školce s Čáry Klukem

10 dobrých rad jak uspořádat dětskou oslavu

Rozmyslete si, jestli do toho chcete jít 🙂 Pokud je vaše odpověď ano, klidně čtěte dál. V opačném případě doporučuji přečíst si nějaké veselé vtipy, třeba tady na mojí stránce. Jestli máte svoje ratolesti natolik rádi, že jim uspořádáte malou (nebo velkou) oslavu, tak vám gratuluji ke správnému rozhodnutí. Sice vás to bude stát spoustu námahy a peněz,

číst dál