Kouzelník Čáry Kluk nejen pro děti

Nabídka | Kouzelník na malou i velkou oslavu

Překvapte hosty na své akci netradičním a originálním zážitkem. Nejenže se tím vyhnete nepříjemné situaci, kdy zábava vázne, ale všichni si užijete nezapomenutelné a vskutku kouzelné chvíle.

Kouzelník a karty
Zorganizovat dokonalou dětskou oslavu narozenin není jen tak. S kouzelníkem to zvládnete hravě!

Pro rodiče organizace oslavy představuje nemalé úsilí a mnohdy i stres, aby všechno klaplo tak, jak má. Zábavné představení vhodné na každou oslavu. Nejen magie a triky, ale i vtipná a interaktivní komunikace s dětmi, gagy a humor. Okouzlené úsměvy a nezapomenutelné zážitky. Zábava pro děti a všechny pozvané malé i velké hosty.

Zábavný kouzelník jako překvapení do školy, školky nebo na obecní slavnosti.

Překvapte děti originálním dárkem. Kouzelník svým vystoupením zabaví více dětí najednou v herně, dětském koutku, školce, škole nebo družině. Nabízím též představení nebo stanoviště na dětských dnech pořádaných obcemi a městy.

Modelování balonků dětem zábavnou a hravou formou při každém vystoupení. Děti to prostě milují.

Veselé tvarování zvířátek a věcí z modelovacích balónků baví děti od začátku do konce Je pravidelnou součástí menších narozenin a kouzelnických vystoupení. . Lze objednat jako samostatné představení nebo jako stanoviště na dětských dnech, pohádkových lesích a podobně.

Mikromagie baví malé, ale hlavně větší a dospělé publikum.

Mikromagie s kartami a předměty každodenního života je vhodná spíše pro starší děti (přibližně od 12 let) a dospělé nebo jako doplněk k dětskému kouzelníkovi (po dětském představení).

Aktuality
avatar holka madlenka | Kouzelník ČÁRY KLUK

Pavlína Hrbková | škola Praha

Dobrý den ještě jednou,
moc Vám děkujeme za vystoupení. Děti jsou nadšené. Akce se povedla👍
Velké díky a těšíme se příště 🙂
Srdečně zdraví Pavlína Hrbková

číst dál
Avatar maminka

Veronika Zábranová | Plzeň

Kouzelníka jsme si pozvali na zábavné odpoledne pro děti. Každé dítě se mohlo stát kouzelníkem a mohlo se přímo účastnit kouzel. Všechny ( nejen děti) představení moc bavilo. Určitě u nás nebyl naposledy. Kouzelník Čáry Kluk je prostě kouzelnej 🙂

číst dál
Eva Kramešová | Březová Oleško

Eva Kramešová | Březová Oleško

Na 10. narozeniny syna jsme ho chtěli překvapit něčím báječným a nezapomenutelným. Čárykluk byl správná volba. Všech 23 dětí ve věku 5-10 let si okamžitě získal a naplnil náš dům kouzlem radostných úsměvů, překvapivých výkřiků a nepřetržitého smíchu. Všechny děti si představení moc užily a dlouho poté si o něm ještě vyprávěly. Děkujeme!

číst dál
avatar maminka 16 | Kouzelník ČÁRY KLUK

Michaela Vodičková | Plzeň

Představení Kouzelníka Čáry Kluka bylo doslova nabité energií, vtipem a kouzly. Kouzelník se nezalekl ani větší skupiny dětí různé věkové kategorie a intelektu. Na vše měl pohotové odpovědi a nic ho nevyvedlo z rovnováhy. Domluva o termínu a požadavcích bezproblémová. Určitě bychom rádi představení opět zopakovali.

číst dál