Kouzelník Čáry Kluk nejen pro děti
kouzelnik-cary-kluk-zveda-cinku-1.jpg

Kouzelník, který přerostl sám sebe a vy jste si toho všimli

5/5

Naprosto perfektní vystoupení plné humoru a magie. Děti se skvěle bavili moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

5/5

Čáry kluk nás v MŠ navštívil se svým kolosálním vystoupením na začátku září. Jeho nepřekonatelné vystoupení potěšilo nejen děti i dospělé. Za nás super, za děti megasuper. Budeme se těšit na další návštěvu.

5/5
Pán je velmi zábavný,společenský a umí reagovat velmi rychle a vtipně na dané situace Můžeme jen doporučit  6 hvězniček z 5 možných.
Hrnčířský Dvůr Zvířetice
5/5
Zábavný a vnímavý ve vztahu k dětem, nebývale vtipný a rafinovaný při kouzlení pro dospělé. Z Čáry Fukova, tedy Klukova, čarování jsem byla doslova paf! Mohu vřele doporučit. Profesionální zábava na vysoké úrovni.
5/5

Nejlepší kouzelník v galaxii, který zabaví úplně všechny generace. Tedy zabavil i návštěvníky na našem Festivalu regionálních produktů. Těšíme se zase za rok.

5/5

Dělá triky pro mrňouse i pro dospělý. Čekal jsem takovýho nudnýho kouzelníka a nakonec z toho byla spousta zábavy, to mě překvapilo. Nasmál jsem se jako nikdy a triky taky za jedna. Takže klobouk dolů a ještě jednou dík Čáryfuku! 

5/5

“Milá a flexibilní komunikace, vstřícnost jednání a nadstandardní individuální přístup i pro vesnické akce. Samotné vystoupení bylo pro děti vtipné a na každého došla “řada”. 

5/5

Děkujeme za úžasné kouzelnické vystoupení na dětském dni 🙂 Malé i velké děti byly nadšené a moc si kouzla užily. Oceňuji i velmi příjemnou komunikaci a rychlé, bezproblémové jednání při domlouvání akce 🙂 Určitě zase někdy využijeme.

5/5

Krásné vystoupení, děti byly nadšené!
Doporučuji!!!

5/5

Ještě jednou Vám chci moc poděkovat za překrásné vystoupení. Všem se to moc líbilo. Paní ředitelka z toho byla nadšena.

5/5

Velmi děkuji za kouzelné a nádherné vystoupení. Dětičky si odnesly neskutečný zážitek, na který jen tak nezapomenou. Užily si to moc. Druhý den hned to vyprávěly ve školce a škole 🙂