Kouzelník Čáry Kluk nejen pro děti

Kouzelník pro děti Plzeň | Kouzla a magie

Vystoupení, ze kterého jsou děti nadšené a nemůžou se dočkat dalšího čarování!

Kouzlení pro děti z Plzně a okolí.

Kouzelník nejen pro děti | Čáry Kluk čaruje a baví

Kouzelník Čáry Kluk v plzeňských ulicích

Nejlepší kouzelník ever

Překvapte děti i hosty netradičním a originálním zážitkem. Nejenže se tím vyhnete nepříjemné situaci, že by zábava mohla váznout, ale všichni si zažijete nezapomenutelné a kouzelné chvíle. Pozvěte si kouzelníka!

moře

zábavy

let zkušeností
kouzel
Kouzelník pro děti Čáry Kluk | Plzeň

Narozeninová oslava jak má být. Rozdováděné a rozverné děti baví kouzelník, přihlíží tatínkové i maminky a dohromady je to nezapomenutelný zážitek pro všechny. Útulná cukrárna a kavárna na okraji Plzně byla dějištěm narozeninové oslavy devítileté Madlenky, která se ihned stala kouzelníkovou fanynkou a těší se na další party i za rok. Proto bude muset kouzelník Čáry Kluk vymyslet nové záhady a iluze, aby to bylo opět kouzelné setkání jednak pro děti, ale také i pro rodiče.

Děti na oslavě byly z Koventinky – komunitní školy v Plzni Neznáte Koventinku? V Koventince je základním principem učení se na základě vnitřní motivace, proto v Koventince nenajdete známky a jiné formy vnější motivace. Děti se učí zejména prožitkem a vlastní zkušeností. V Koventince respektují tempo každého dítěte. Vedou děti k samostatnosti, otevřenosti a toleranci k odlišnosti a pochopení, že jsme součástí přírody a celku, a zároveň ke kritickému myšlení.

Koventinka

Kouzelník pro děti Čáry Kluk může příště zpestřit i zábavu u Vás, v Plzni nebo okolí.
Oslava nebo narozeniny

Zorganizovat dokonalou dětskou oslavu narozenin není jenom tak. Pro rodiče to představuje nemalé úsilí a mnohdy i stres, aby všechno klaplo tak, jak má.

Prožijte tento velký den bez starostí a naplněný výjimečnými okamžiky. Pozvěte si kouzelníka, který se postará o pořádnou porci zábavy a smíchu. Připojte se k dětem a vychutnejte si kouzelné chvíle společně, případně si dopřejte chvíli oddechu třeba u kávy.

Na velikosti AKCE nezáleží
Vyzkoušeno v praxi

Neváhám vám poskytnout zcela unikátní záruku vrácení honoráře, pokud se nebudete bavit, nebudete okouzleni nebo se nebudete ani jednou smát!  Tak se koukejte udržet, protože se to vyplatí!

Široká použitelnost kouzelníka Čáry Kluka
Kouzelník
do školky
Kouzelník
na narozeniny
Kouzelník
na svatbu
Kouzelník
na slavnosti
5/5
Helena Radačovská

Na našem večírku Čarykluk nejen kouzlil, ale i všechny doslova okouzlil. Bylo to již poněkolikáté, kdy jsme Čárykluka viděli v akci a stále nás ohromuje svými kouzly, šarmem a neotřelým vtipem.

5/5
Martin Švimberský

Kouzelníka Čárykluka vřele doporučuji. Profesionál každým coulem, kouzla perfektní. Měli jsme ho na vánočním večírku a jeho program všechny účastníky doslova nadchnul. 

5/5
Zámek Svijany

Čárykluka si zveme na akce pravidelně a pravidelně odcházejí hosté nadšeni. Oceňujeme zejména neustále nové triky a kouzla a také neskutečnou pohotovost při samotné show. Doporučujeme.

5/5
Zdeněk Kubeš

Tradiční víceméně nudný pracovní vánoční večírek Za oponou neuvěřitelně obohatilo vystoupení kouzelníka Čárykluka! Je vtipný, komunikativní, pohotový a jeho kouzla neuvěřitelně profi! Doporučujem všem na vylepšení podobných akcí

5/5
Tereza Šebestová

Super představení jak pro děti, tak pro dospělé.

5/5
Vendulka Křížová

Pouze hvězdičkové hodnocení

5/5
Pavel Bauer

Neskutečný showman.. Zabavil jak děti, tak i dospělé… Neskutečný zážitek 😀.

5/5
Štěpán Šmíd

Úžasné, parádní, zábavné. Skvělá show. Určitě můžu jen doporučit.

Králík v klobouku kouzelníka Čáry Kluka. Králík čouhá velmi elegantně z klobouku.
5/5
Pavlínka Vogeltanzová

Čáry kluka jsem měla na synově oslavě 5.narozenin, děti byli nadšené, moc se jim to líbilo 😊👌 i já s kamarádkou jsme se dost nasmály 🙈🤣 vřele doporučuji, a ještě jednou děkuji 🔝👍

5/5
Kateřina Stanevová

Mix dětí a dospělých a všichni se skvěle bavili, moc doporučuji a ještě jednou děkuji!

Kouzelníkův cestovní kufr | Čáry Kluk
5/5
Klára Palečková

Rychlá a bezproblémová domluva, zabaví se děti i dospělí. Doporučuji 😊.

5/5
Jiří Louda

Kouzelný kotelník 😁

5/5
Lucia Wildová

Rychlá a bezproblémová domluva, zabaví se děti i dospělí. Doporučuji 😊.

5/5
Jiřina Kunešová

Úžasné, parádní, zábavné. Skvělá show. Určitě můžu jen doporučit.

5/5
Super kouzelník, o zábavu bylo postaráno.
5/5
Super ❤️❤️❤️ Nejlepší čáry kluk 💙.
5/5

Velmi hezké a příjemné představení na oslavě pro 5leté dítě. Interaktivní, podle nálady se zapojí děti, případně i rodiče. Velice úspěšné bylo kouzlení balonků ve tvarech (nejen) zvířat, která si děti mohly ponechat. Doporučuji 😊, smích a zábava zaručeny.

5/5

Báááječně jsme se bavili 😉,  děkujeme.

5/5
Super kouzelník.
5/5

Nejlepší 👍👍 dlouho jsem se takhle nepobavila, a nějaké kouzla to ani moje hlava nepobrala. Super kouzelník, doporučuji 👍.

5/5
Jan Syrový

Naprosto perfektní vystoupení plné humoru a magie. Děti se skvěle bavili,moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

5/5
Zbyhom Hladový
Železný Brod, krásné vystoupení, bavil jsem se i já, neuvěřitelná trpělivost s dětmi, vřele doporučuji. Mistr svého řemesla!
5/5
Zábavný a vnímavý ve vztahu k dětem, nebývale vtipný a rafinovaný při kouzlení pro dospělé. Z Čáry Fukova, tedy Klukova, čarování jsem byla doslova paf! Mohu vřele doporučit. Profesionální zábava na vysoké úrovni.
5/5

“Milá a flexibilní komunikace, vstřícnost jednání a nadstandardní individuální přístup i pro vesnické akce. Samotné vystoupení bylo pro děti vtipné a na každého došla “řada”. 

5/5

Dělá triky pro mrňouse i pro dospělý. Čekal jsem takovýho nudnýho kouzelníka a nakonec z toho byla spousta zábavy, to mě překvapilo. Nasmál jsem se jako nikdy a triky taky za jedna. Takže klobouk dolů a ještě jednou dík Čáryfuku! 

5/5

Krásné vystoupení, děti byly nadšené!
DOPORUČUJI!!!