Kouzelník Čáry Kluk nejen pro děti

Kouzelník pro děti Plzeň | Kouzla a magie

Zábavné vystoupení pro děti i dospělé plné magie, gagů a překvapení

Kouzlení nejen pro děti z Plzně a okolí.

Hledáte zábavného kouzelníka?

Překvapte děti i hosty netradičním a originálním zážitkem. Nejenže se tím vyhnete nepříjemné situaci, že by zábava mohla váznout, ale všichni zažijete nezapomenutelné a zábavné chvíle.

moře
ryba kouzelna

zábavy

let zkušeností
kouzel
Na velikosti akce nezáleží,
zábava již od jednoho diváka
Několik náhodných referencí
Vyzkoušeno v praxi

Neváhám vám poskytnout zcela unikátní záruku vrácení honoráře, pokud se nebudete bavit, nebudete okouzleni nebo se nebudete ani jednou smát!  Tak se koukejte udržet, protože se to vyplatí!

Široká použitelnost kouzelníka Čáry Kluka
Kouzelník
do školky
Kouzelník
na narozeniny
Kouzelník
na svatbu
Kouzelník
na slavnosti

Kouzelník Čáry Kluk v plzeňských ulicích 2021

Kouzelník na narozeniny

Narozeninová oslava jak má být. Rozdováděné a rozverné děti baví kouzelník, přihlíží tatínkové i maminky a dohromady je to nezapomenutelný zážitek pro všechny. Útulná cukrárna a kavárna Jitřenka na okraji Plzně byla dějištěm narozeninové oslavy devítileté Madlenky, která se ihned stala kouzelníkovou fanynkou a těší se na další party i za rok.

Děti z komunitní školy v Plzni přivítaly kouzelníka na své oslavě. Neznáte Koventinku? V Koventince je základním principem učení se na základě vnitřní motivace, proto v Koventince nenajdete známky a jiné formy vnější motivace. Děti se učí zejména prožitkem a vlastní zkušeností. V Koventince respektují tempo každého dítěte. Vedou děti k samostatnosti, otevřenosti a toleranci k odlišnosti a pochopení, že jsme součástí přírody a celku, a zároveň ke kritickému myšlení.

Koventinka

Kouzelník pro děti Čáry Kluk může příště zpestřit i zábavu u Vás, v Plzni nebo okolí.