Mikromagie

Nevíte, jak ozvláštnit vaši party nebo oslavu?
Rádi byste hosty překvapili?
Chcete hodně zábavy za přijatelnou cenu?

Mikromagie Pavel Soukup
Moderní mikromagie je zábavná hra pro každý typ akce. Současným trendem je nejen diváky udivit, ale hlavně pobavit.

● Hosty zaujme přítomnost kouzelníka v kostýmu   
● Neuvěřitelné iluze s malými předměty denní potřeby přímo před vašima očima 
● Vše si lze zblízka prohlédnout a prozkoumat

Kouzla a magie s vtipnou pointou nevzbuzují v divácích dojem, že jsou klamáni, ale zanechávají pocit výjimečného zážitku.

 

Kouzelník Čáry Kluk - Pavel Soukup - ples Liberec
Kouzelník vás vždy bude podvádět a několikrát vás na to i upozorní, ale vy stejně rádi přistoupíte na tu zábavnou hru. U mikromagie je vše umocněno tím, že se vše děje přímo před vámi.

Čáry Kluk - kouzelník Pavel Soukup - mikromagie
U mikromagie je vše vždy umocněno tím, že diváci mohou prohlížet používané předměty.

Kouzelník Čáry Kluk - Pavel Soukup - svatba Liberec
Mikromagie je vhodná pro většinu typů akcí, kouzelník se může intenzivně věnovat všem hostům, které strhne do víru zábavy a tajemna triků.

Kouzelník Čáry Kluk na svatbě
Mikromagické triky je možno tématicky přizpůsobit i typu vaší akce.

Mirkomagie u stolu na karnevalu

mikromagie, pro děti, kouzelník pro děti, kouzelník z liberce, liberecký kouzelník , kouzelník, firemní akce, oslava narozenin pro děti, dětské narozeniny, dětské oslavy, dětská oslava narozenin, kouzelník na dětskou oslavu, kouzelník na oslavu, veselý kouzelník, parník, zážitek pro děti, nejlepší kouzelník, svátek dětí, kouzelník poptávka, firemný dny, firemní osavy, pohádkový les, kouzelník pro děti, kouzelník pro děti liberec, pavel soukup, magic, magie, kouzla, čáry, narozeniny, liberec, jablonec, balonky, modelovací balonky, stanovište, dětská párty, dětská oslava, oslava narozenin pro děti, dětské narozeniny, firmení, akce na klíč, večírek, mikromagie, kouzla pro děti, kouzla a triky, dětský den 2017, decky den, dětský den program, zábava na oslavu, zábava na narozeniny, program na narozeninovu oslavu