Čáry Kluk

13.9. 2019 |  Plzeň | Kouzelník Čáry Kluk na oslavách pátého výročí založení komunitní školy Koventinka

Kouzelník pro děti ČÁRY KLUK | Plzeň | Koventinka

Před pěti lety jsme se rozhodli vykročit do neznáma a dát svým dětem šanci na svobodné vzdělávání a rozvoj.

Děkujeme všem, kteří se k nám přidali a přidávají. Je nás stále víc. Děti, které se v době vzniku Koventinky narodily, se už pomalu stávají její součástí.  Oslavy se konaly ve zamení koncertů, workshopů, vystoupení zábavného kouzelníka Čáry Kluka,  bohatého občerstvení a ohňové show.

Narozeniny plzeňské školy Koventinky

Plzeňská komunitní škola – místo pro Vaše děti a jejich vzdělávání aneb učení trochu jinak

Koventinka – je místem rozvoje dětí od 6 do 12 let (v režimu individuálního vzdělávání) a nabízí alternativu k docházce do základní školy.

Jsme sami rodiči a je pro nás důležité, aby se (nejen naše) děti učily rády, aby byly zodpovědné a samostatné, aby jejich znalosti byly propojeny se skutečným životem. Náš přístup umožňuje namísto potlačování individuality dětí, neshod, odporu nebo pocitu promarněného času prožívat i ve škole svobodu, harmonii a společnou radost.

Vycházíme z principů vzdělávání zaměřeného na dítě, z principů respektujícího přístupu a z obecných humanistických hodnot.

Kouzelník pro děti Čáry Kluk | Koventinka narozeniny Plzeň
Čáry Kluk v Plzni na ohňové show
Oslavy 5. narozeniny komunitní školy Koventinka
Dílničky na narozeninách s kouzelníkem Čáry Klukem

Plzeňská komunitní škola
místo pro Vaše děti a jejich vzdělávání aneb učení trochu jinak
Koventinka – je místem rozvoje dětí od 6 do 12 let (v režimu individuálního vzdělávání) a nabízí alternativu k docházce do základní školy.

Jsme sami rodiči a je pro nás důležité, aby se (nejen naše) děti učily rády, aby byly zodpovědné a samostatné, aby jejich znalosti byly propojeny se skutečným životem. Náš přístup umožňuje namísto potlačování individuality dětí, neshod, odporu nebo pocitu promarněného času prožívat i ve škole svobodu, harmonii a společnou radost.

Vycházíme z principů vzdělávání zaměřeného na dítě, z principů respektujícího přístupu a z obecných humanistických hodnot.

„Mysl není nádoba, kterou je potřeba naplnit, ale oheň, který je potřeba zapálit.“ Plútarchos

A na oslavách samozřejmě nechybělo pití, jídlo a skvělá zábava 🙂

Muffiny na oslavě Koventinky