Čáry Kluk

Kouzelník pro děti

Vtipný kouzelník a bavič Čáry Kluk

Na mých vystoupeních se baví děti i dospělí bez rozdílu věku. Spojení kouzel a humoru dělá z mého vystoupení skvělý zážitek.

Překvapte hosty na své akci netradičním a originálním zážitkem. Přijedu za vámi kamkoliv v České republice!

Králíci v klobouku a kouzelník Čáry Kluk
Darujte dětem nezapomenutelné zážitky

Čáry kluk je kouzelník, který dobře ví, že obzvláště pohled na rozzářenou dětskou tvář je k nezaplacení. Ve svém kouzelném klobouku má spoustu triků pro malé i starší děti.

Kouzelník pro děti | Vtipná zábava na vaší akci
Kouzla pro děti i dospělé

Dělám pro menší děti menší kouzla, pro větší děti větší kouzla až po opravdovou mikromagii pro dospělé. Nezáleží na tom, zda jste dítě ve věku čtyř let nebo dítě dospělák. Můžete se zase ponořit do světa dětství a tajemna, pokud budete chtít. Nezáleží na vašem skutečném věku, ale na věku vaší povahy.

Kouzelník | Zábava a magie s Čáry Klukem
Překvapte hosty netradičním zážitkem

Překvapte hosty netradičním a originálním zážitkem. Nejenže se tím vyhnete nepříjemné situaci, že by zábava mohla váznout, ale všichni si užijete nezapomenutelné a kouzelné chvíle. Pozvěte si kouzelníka.

Modelování balonků s kouzelníkem | Čáry Kluk
Kouzelník na narozeniny | Zábava pro malé i velké děti
Kouzelník pro děti a dospělé | Čáry Kluk
let zkušeností
kouzel
Kouzelnické vystoupení, o kterém se bude vašim dětem ještě dlouho zdát

Děti vám budou  pořád dokola vyprávět o tom, co viděly a jak je to možné a jak se to dělá. Sami se přesvědčíte. Kouzelník přerostl sám sebe a vy jste si toho všimli. Chlubírna a reference k nahlédnutí tímto směrem.

Kouzelná raketa Čáry Kluk

Bez nadsázky nejlepší kouzelník pro děti v této i jiné vesmírné galaxii

Rozdávat radost a zážitky se nikdy neomrzí

Smích prodlužuje život. A to není zdaleka jediný důvod, proč bychom měli své koutky pozvedávat častěji. Již jen spokojený výraz ve tváři nás dělá šťastnějšími a dokonce i všechny ostatní kolem nás.

Čáry Kluk
kouzelník  vás baví

Proč zrovna kouzelník?

Lehce vykouzlí úsměv na tvářích vašich dětí

Kouzelníkův program je vhodný nejen pro děti, ale i pro přítomné dospěláky a všechny vaše přítomné hosty

Zábava pro malé i velké děti již od 4  let. Horní věková hranice diváků je maximálně 199 let.

Kouzelník rozdává památeční barevné diplomy a drobné dárky dětem. No neberte to!

Žádná platba předem. Kouzelník  poskytuje záruku vrácení honoráře,  pokud se nebudete bavit nebo smát.

Kouzla jsou přizpůsobena věku dětí, takže si to užijí naprosto všichni.

Možná přijde i kouzelník?

Asi nevíte, že je to právě kouzelník Čáry Kluk, který nikdy nebyl v televizním pořadu Možná přijde i kouzelník, protože mu bylo 9 let. Spolehlivost je ale  kouzelníkovo druhé jméno a k vám dorazí na oslavu se 100% úspěšností (jedna návštěva vám pravděpodobně nebude stačit). Nevěříte? Vyzkoušejte kouzelný poptávkový formulář s nezávaznou cenovou nabídkou.

Kouzelníci existují

Pozvěte na bezva dětskou oslavu narozenin bezva kouzelníka. Jako mávnutím kouzelné hůlky zapomenete na spoustu starostí s organizací programu a užijete si slavnostní den. Naložím vám pořádnou porci zábavy a smíchu, klidně si ji vychutnejte společně s dětmi nebo si kávu s ostatními hosty oslaďte o něco víc stranou.

 

Na velikosti vaší akce nezáleží

Pořádáte malou narozeninovou oslavu doma nebo snad velký karneval či obecní slavnosti? Nezáleží na velikosti akce. Čáry Kluk za vámi dorazí na svém létajícím koberci kamkoliv po celé České republice. Svůj létající koberec parkuje na nejbližším letišti u vašeho bydliště.

Výběr z referencí
Linda Kovárnová
Linda Kovárnová
27.5. 2024
Read More
Veselé a zábavné vystoupení, dlouho jsme se tak nenasmáli. Ideální zábava na dětská odpoledne nebo firemní akce.
Paulina Kosturova
Paulina Kosturova
2.4. 2024
Read More
Akce v práci pro děti a zaměstnance. Všichni se skvěle zabavili a užili si kouzelníka.
Andrea Minaříková
Andrea Minaříková
21.1. 2024
Read More
Moc děkujeme za to, že jste byl součástí naší narozeninové oslavy. Vaše představení bylo dokonalé! Zaujmout 19 mrňat a přitom pobavit skoro 20 dospělých? Klobouk dolů! 😃😍 Ještě jednou díky. 👍
Denisa Havlíčková
Denisa Havlíčková
29.12. 2023
Read More
Jednoznačně nejlepší kouzelník, kterého jsme za téměř 10 let organizování různých akcí měli! Náš Veselý Silvestr pro celou rodinu, kde bavil Čáry Kluk nejen děti, ale i dospělé, se stal díky němu opravdu nezapomenutelnou událostí. Jeho show měla vtip, bavila děti i rodiče a jeho přístup od začátku až do konce naprosto profesionální! Za Veselou rodinu, z. ú. mohu jen DOPORUČIT!
Michaela Krafková
Michaela Krafková
12.12. 2023
Read More
Ještě teď mám zalehlé bubínky, z toho dětského nadšeného křiku. Hezky to umíte s dětmi to se musí nechat a byl jste fenomenální 🤩😂
Anna Kubešová
Anna Kubešová
26.11. 2023
Read More
Kouzelníka jsem měla možnost zažít na dětské oslavě a velice doporučuji jak pro akci dospělým tak i dětem. Pan kouzelník je velice vtipný, plný energie, zábavu umí dobře přizpůsobit potřebám skupiny.
Knihovna Praha Nedvězí
Knihovna Praha Nedvězí
7.10. 2023
Read More
Skvělé a dynamické představení! Nevím, kdo se bavil víc. Jestli děti nebo dospělí. Že nemáte rádi kouzelníky? S kouzelníkem Čáry Klukem změníte názor.
Marína Orlík
Marína Orlík
30.9. 2023
Read More
Zábavné a vtipné vystoupení nejen pro děti, ale i pro dospělé. Zajímavé kousky z mikromagie zaujaly nejednoho dospěláka. Děkujeme za prima a veselé ozvláštnění večera.
Martina Brodská
Martina Brodská
20.8. 2023
Read More
Děkuji, kouzelník je úžasný 😍
Mirek Mužík
Mirek Mužík
18.8. 2023
Read More
Moc jsme se bavili, velcí i malí. Doporučuji, super kouzelník. Zasmali jsme se. Pozveme k nám určitě znova.
Barbora Vališková
Barbora Vališková
2.8. 2023
Read More
Kouzelníka jsme měli poslední den tábora jako překvapení pro děti a bylo to super. Užili jsme si to jak děti, tak dospělí.
Dita Tomsová
Dita Tomsová
1.8. 2023
Read More
Dost jsem se pobavila, představení mělo energii a spád 😊
Zdeňka Čiháková
Zdeňka Čiháková
29.7. 2023
Read More
Nejen kouzla, ale i neskutečná legrace.
Jaroslav First
Jaroslav First
24.7. 2023
Read More
Čáry kluk byl u nás poprvé a malí i velcí diváci byly nadšení. Všichni se smáli a rádi se zapojovali do čarování s kouzelníkem. Ještě jednou moc díky za vaše vystoupení na pouťovém odpoledni v Křepenicích.
Monika Mrkvičková
Monika Mrkvičková
9.6. 2023
Read More
Vystoupení jsme objednali na dětskou narozeninovou party. Čáry Kluk je velmi profesionální a zábavný. Jeho triky jsou vtipné a chytré a zabaví všechny, i rodiče. Všem se to líbilo a party měla šmrnc. Objednáme za rok opět, snad to vyjde 👍.
Marius Tudor
Marius Tudor8.6. 2023
Read More
Wonderful person and great performer! Kids were absolutely amazed by his show in which he put a lot of dedication! Adults loved his friendliness and smart jokes! A truly great experience!!!
Roman Šolar
Roman Šolar6.6. 2023
Read More
Děkujeme za úžasné kouzelnické vystoupení na dětském dni. Děti si užily pestrý, záživný program. Super komunikace.
Alexandra Marek
Alexandra Marek2.6. 2023
Read More
Čáry - kluka velmi a tuze moc doporučuji. Jeho kouzelnické vystoupení bylo naprosto čarovné, plné smíchu, dětské oči od začátku až do konce byly rozzářené, podařené "ftipné" hlášky a samozřejmě nesmělo chybět i nějaké to překvapení. Oslavenkyně a její kamarádi byli naprosto nadšené a i druhý den o tom se zápalem všem ve školce vyprávěli.
Ondřej Bubulák
Ondřej Bubulák31.12. 2023
Read More
Čáry Kluk je nejlepší kouzelník široko-daleko, měli jsme ho na vánoce a zlepšil nám náladu. Do svého kouzlení zapojuje i humor a můžu jedině doporučit.
Previous
Next