Kouzelník Čáry Kluk nejen pro děti

31. 5. 2018 | Praha | Pozvánka na představení kouzelníka Čáry Kluka v sídle firmy Alpiq v Praze v rámci akce dětského dne. 

Kouzelník pro děti

Alpiq Energy SE je jednou z největších mezinárodních společností zabývajících se obchodem s elektřinou v České republice a jedním z největších účastníků na velkoobchodních a maloobchodních trzích s elektřinou ve střední a východní Evropě.

Stavíme na know-how, které získávala bývalá společnost Atel v průběhu mnoha desetiletí. Moderní společnost Alpiq Energy SE je silnou a centralizovanou společností, jejíž filozofie vychází z dlouhodobého partnerství a služeb šitých na míru potřeb zákazníka. Jedná se o rys, na nějž se naši zákazníci mohou spolehnout.

Jsme členem energetické burzy PXE (Power Exchange Central Europe). Naše obchodní smlouvy vycházejí z norem Evropského sdružení obchodníků s elektřinou (European Federation of Electricity Traders – EFET) a jiných osvědčených smluv. V oblasti obchodování s elektřinou uplatňuje společnost Alpiq Energy SE své odborné znalosti na evropských i místních energetických trzích. Naši odborníci sledují a analyzují všechny trendy v energetice a vyvíjejí strategie a jednotlivé produkty ve prospěch našich zákazníků.

Česká republika je rovněž zemí, kde společnost Alpiq vyrábí nejvíce tepla a energie v rámci střední a východní Evropy. S postupující liberalizací trhu máme v úmyslu zvýšit náš tržní podíl a rozšiřovat naše činnosti v oblasti výroby a obchodu s energií ve prospěch našich zákazníků.

Alpiq Energy SE
Společnost Alpiq Energy SE je součástí švýcarské energetické skupiny Alpiq Holding Ltd. Byla vytvořena z firem a dceřiných společností firmy Atel Energy AG v členských státech EU ve střední a východní Evropě.

Dnešní společnost Alpiq Energy SE poskytuje svým zákazníkům komplexnější služby při zvýšené finanční stabilitě. Naši zákazníci i obchodní partneři mají prospěch ze silné centralizované struktury a pevného kapitálového základu. Našim mezinárodním partnerům nabízíme zjednodušené smluvní podmínky. Veškeré naše transakce se opírají o široké mezinárodní portfolio, které snižuje úvěrové riziko obou smluvních stran.

Z našeho sídla v Praze dodáváme energii a poskytujeme služby především středním a velkým podnikům na základě nabídek šitých na míru podle jejich potřeb. V současnosti spolupracujeme také s výrobci energie z obnovitelných zdrojů. Naše spolupráce spočívá v podpoře prodeje této elektřiny.