Kouzelník Čáry Kluk nejen pro děti

Most | 4.11. 2017 Bezmála dvě stovky účastníků dorazilo na celostátní skautské setkání nejmladších skautů a skautek z celé republiky do Mostu. Jednadvacet týmů tzv. vlčat, světlušek a žabiček z více jak 10 měst se zúčastnilo dalšího ročníku skautské Umělecké šestky. Ta je zaměřena na rukodělné, výtvarné, hudební a divadelní aktivity nejmladších členů skautského hnutí. Kouzelník pro děti ČÁRY KLUK byl u toho a mohl pobavit děti svvým programem a modelováním balonků.Kouzelník Most

Mezi hlavní cíle akce lze zařadit především podporu rozvoje dětského uměleckého cítění a vyjádření, dále je pak snahou podpořit motivaci k zapojení tvořivých programů do programů skautských oddílu po celé republice, podpora rukodělného, výtvarného a kreativního tvoření jednotlivců.

Kouzelník Most

Letošní ročník pořadatelé také zaměřili programovou nitkou, zadáním úkolů a aktivit, k podpoře sounáležitosti a vztahu k místu bydliště a ke svému okolí. Každý z účastníků si na akci mohl začít plnit libovolné body z tzv. odborek souvisejících tematicky s akcí a po návratu si odboru hudebníka, výtvarníka, herce či zpěváka, dokončit v běžné oddílové činnosti.

Kouzelník Most
Kouzelník MostKouzelník Most
Kouzelník Most