Čáry Kluk

Kouzelník ČÁRY KLUK
Špindlerův mlýn | 13. 1. 2018 | Ve Špindlerově Mlýně ( hotel Barbora ) tam překrásně je v zimě, když platí zákaz vycházení. Ta zpráva Horské služby vždy naplní me tužby, je jak něžné pohlazení. A navíc ruce, nohy u kamen ve společenské místnosti těžko sobě zlámou diváci i kouzelník 🙂 Originální zpěv a text … Ivan Mládek Ve Špindlerově Mlýně

Kouzelník ČÁRY KLUKKouzelník dětskýKouzelník na narozenináchDěti a kouzelník

kouzelník Praha, kouzelník pro děti Praha, kouzelník na narozeniny, praha kouzelník, dětský kouzelník Praha, kouzelníci, dětský kouzelník, kouzelník na dětskou oslavu, kouzelnik, kouzelník, dětské oslavy narozenin, kouzelník na horách, hotel barbora, špindl, špindlerův mlýn, kouzelník hory, kouzelník hotel, kouzelník penzion, kouzelník pro děti, kouzelník na narozeniny, dětský kouzelník, den dětí, pro děti, kouzelník liberec, liberecký kouzelník ,firemní akce, oslava narozenin pro děti, dětské narozeniny, dětské oslavy, dětská oslava narozenin, kouzelník na dětskou oslavu, kouzelník na oslavu, veselý kouzelník, zážitek pro děti, nejlepší kouzelník, svátek dětí, kouzelník poptávka, firemný dny, firemní osavy, pohádkový les,kouzelník pro děti liberec, pavel soukup, magic, magie, kouzla, narozeniny, klaun pro děti, zábava na oslavu, kouzelný kouzelník, originální oslava, kouzelníci, dětský kouzelník Praha, kouzelník pro děti Praha, oslavy narozenin pro děti, kouzelník na dětské narozeninové oslavy

Hotel Barbora Vás zve do Špindlerova Mlýna

Hotel Barbora se nachází v malebném lyžařském a turistickém středisku Špindlerův Mlýn, který je považován za perlu Krkonoš. Hotel je situován 300m od centra města. Z jeho oken a terasy se nabízí krásný výhled na centrum, sjezdové tratě v blízkých lyžařských areálech Svatý Petr a Medvědín i panorama nejvyšších českých hor. K sedačkovým lanovkám se v létě chůzí dostanete přibližně za 10 minut.

Od hotelu je ideální start na pěší a cyklo túry. V zimě dojedete od hotelových dveří na lyžích až do ski areálu. Zpět na hotel Vás přiblíží menší vlek Krakonoš, od kterého sjíždíte přímo k hotelu. Hotel je ideálním místem pro individuální turistiku i pro pořádání školení a večírků. Mimo prostorné restaurace disponuje konferenčním sálem s kapacitou až 100 osob.

V našem hotelu se na Vás kromě komfortního ubytování těší také příjemný personál, výborná a pestrá kuchyně, sauna, vířivka, vinotéka s barem a billiardem.

Parkování a Wi-Fi na místě zdarma. Hotel má jak pokoje pro páry tak rodinné pokoje. Špindlerův Mlýn nabízí celoročně mnoho sportovních aktivit jako lanové centrum, slaňování, přemostění, bobovou dráhu, sáňkařskou dráhu v zimě, tenis, squash, minigolf, bowling, rybolov, paragliding, bazény a wellness centra. Samozřejmostí jsou půjčovny horských kol, koloběžek, čtyřkolek, lyží a snowboardů. Hotel Barbora je ideálním místem pro individuální turistiku, pořádání Vašich outdoorových firemních akcí a rodinných oslav. Mimo prostornou restauraci disponuje konferenčním sálem s kapacitou až 80 osob. Sál sousedí s příjemnou vinárnou, ideální pro servírování coffeebreaků. Prostory je možné pohodlně oddělit zvukotěsnou stěnou, k dispozici je i základní technické vybavení. Nabízíme kompletní servis – přes komfortní ubytování, výbornou kuchyni až k zajištění doprovodného programu.

Ubytování v hotelu Barbora ve Špindlerově Mlýně

Ubytování Terasa s překrásným výhledem na centrum Šp. Mlýna, 60 míst. Celková kapacita hotelu je 35 pokojů, 104 lůžek včetně 22 přistýlek. 11 třílůžkových pokojů s možností přistýlky, koupelny s vanou. 12 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky, koupelny s vanou. 12 dvoulůžkových pokojů, koupelny se sprchovým koutem. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, telefon. Snídaně a večeře jsou podávány formou bohatého rautu. Herna pro děti. V létě hřiště, houpačky, pískoviště a další. Hotelová restaurace (100 míst) s vyhlídkovou terasou nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně, v letních měsících grilování na terase (sele na rožni, živáňská, špízy, steaky a ryby na roštu). Sauna, whirlpool, masáže, stolní tenis, billiard, elektrické šipky aj. Ovocná místa na pokoj 150,- Kč Využití hotelové sauny – 150,- Kč / osoba / 1 hodina Služby Herna pro děti s možností využití kamerového systému. Vychutnejte si kávičku a sledujte dítko. Hotelová restaurace (až 100 míst) s vyhlídkovou terasou nabízí speciality dle Vašeho přání. V letních měsících grilování na terase (sele na rožni, živáňská, špízy, steaky a ryby na roštu). Vinárna (45 míst) s billiardem a barem nabízí široký výběr kvalitních značkových moravských archivních vín z Habánských sklepů. Alkoholické i nealkoholické nápoje. Konferenční sál až pro 80 osob se základním technickým vybavením. Sál je vhodný jak pro pořádání konferencí, firemních zasedání, prezentací, školení a jazykových kurzů , tak i s využitím pro pořádání různých cvičení , jako jsou pilates , jóga , cvičení s míči aj. Sauna, vířivka, stolní tenis, stolní fotbal, billiard,půjčovna horských kol a půjčovna lyží i snowboardů přímo u hotelu. Neplacené soukromé parkoviště před hotelem.