Čáry Kluk

Doubice | 14. října 2017 | Kouzelník Čáry Kluk modeloval balonky a čaroval dětem i dospělákům na akci pro nevidomé s názvem Langoš párty, kterou pořádal spolek Život jde dál (www.zivotjdedal.cz). Dopoledne bylo zasvěceno dobrodružné hře O poklad starého piráta, odpoledne proběhla drakiáda a závod vodících psů. Děti si přes hodinu a půl užily s kouzelníkem a den plný zábavy byl zakončen živou kapelou ( mrtvá nebyla k dostání ).

Kouzelník
Spolek Život jde dál
Účelem spolku je nabízet a provozovat volnočasové aktivity pro hendikepované lidi. Naším cílem je především osvěta. Chceme seznámit širokou veřejnost se světem hendikepovaných, neboť od pochopení problému je už jen krůček k jeho řešení. Hendikepovaným nabízí spolek cestu plnohodnotného života.  Pořádáme přednášky, setkání, společenské akce a volnočasové aktivity.  Předáváme si zkušenosti a kontakty.
Kouzelník
Spolek Život jde dál vznikl z iniciativy nevidomého Romana Vaňka, který se po ztrátě zraku dokázal vrátit do života a rozhodl se pomáhat lidem s podobným osudem.

Fabrika Doubice
Navštivte snad jediné místo na světě kde potkáte pankovou kapelu, dědečka s hůlčičkou na pivku a rodinu s dětmi u jednoho stolu nebo kouzelníka Čáry Kluka. Místo, kde přes den zpívají ptáci a večer se žije. Místo kde po celý rok potkáte herce, umělce, turisty, místní i chalupáře.

Ano vítejte ve vyjímečném světě zábavy, přátelství, umělců, hudebních ikon a dlouhých nocí Jaroslava Navary.

Kouzelník

Stará fabrika – původně níťárna – byla rekonstruována tak, aby jí bylo možné využívat jak k ubytování, tak pro pořádání různých společenských, kulturních, sportovních a vzdělávacích akcí. Budova se nachází na kraji obce Doubice (u Krásné Lípy) v malebném prostředí Národního parku České Švýcarsko. Inspirativní a divokou přírodu mají hosté přímo za humny. K Fabrice patří rozlehlý pozemek vhodný pro celou řadu venkovních aktivit. Okolí Fabriky nabízí možnosti pro pěší turistiku, horolezectví, cyklistiku, jízdu na koni apod.

V přízemí je pivnice (200 m2) pro 50-100 hostů. Rohové podium je často využíváno pro hudební produkce všech druhů i žánrů (piano v místě ). Před Fabrikou je k dispozici gril a venkovní posezení.

V prvním patře je světlý, variabilně použitelný ateliér o rozloze 220m2. Ze tří stran prosvětlená místnost je ideální pro výtvarníky, pro pořádání školení či workshopů, pro různé školení nebo podnikové akce, ale také například jako zkušebna pro hudebníky či divadelníky.

Ubytování v doubické Fabrice nabízí 27 lůžek v šesti pokojích ve stylu ubytovny, se společnou kuchyňkou a dvěma koupelnami. V budově je také k dispozici samostatný 2-5ti lůžkový apartmán (2+kk) s vlastní kuchyňkou a koupelnou.

Dále je hostům k dispozici náš bar se širokým výběrem nealko nápojů, piva, destilátů a přívlastkových vín.