Čáry Kluk

Kouzelník Čáry Kluk nabízí zábavu na malou i velkou akci

Kouzelník pro děti

Zavolejte, přijedu i k vám.

Kouzelník pro děti

Nabízím kouzelnické vystoupení  pro děti, cca 60 minut, ale je možné i prodloužit nebo zkrátit.

Kouzelník Čáry Kluk nabízí vystoupení pro malé i velké děti, kdy malí kouzelníci spolupracují a baví se společně s kouzelníkem. Každý malý kouzelník „na jevišti“ dostane pravé kouzelnické osvědčení nebo diplom.

Originální a jedinečné představení  plné kouzel, zábavy a gagů zaujme nejenom děti, ale i přítomné dospělé.

Kouzelník pro dospělé

Čáry Kluk také nabízí vyhledávanou mikromagii, kdy čaruje s vašimi malými nebo dospělými hosty přímo u stolů s kartami, mincemi, mobilním telefonem a dalšími věcmi.

Pro diváky je výjimečným zážitkem kouzlo, které se stane přímo před jejich očima nebo v jejich rukou.

Kouzelník Čáry Kluk | Zábava na každé akci
Kouzelník pro děti a hůlky

Kouzelník na narozeniny

Zábavné představení vhodné na každou oslavu. Interaktivní zábava, při níž děti pomáhají kouzelníkovi a odměnou jsou jim okouzlené úsměvy a nezapomenutelný zážitek. Zábava pro děti i rodiče.

Kouzelník pro děti v nákupním centru

Kouzelné vystoupení

Vystoupení Čáry Kluka v mateřské či základní škole, na městských slavnostech, dnech dětí nebo firemních oslavách. Užijte si legraci a zábavu. Sladké odměny, balónky, dárečky pro pomocníky.

Kouzelník a balonky

Balónkování s kouzelníkem

Veselé tvarování zvířátek a věcí z modelovacích balónků. Baví děti od začátku do konce. Lze objednat jako samostatné představení nebo jako stanoviště na dětských dnech, pohádkových lesích a pododobně. Modelování balonků je pravidelnou součástí menších narozenin.

Kouzelník mikromagie

Kouzelná mikromagie

Mikromagie s kartami a předměty každodenního života je vhodná spíše pro starší děti (přibližně od 12 let) a dospělé nebo jako doplněk k dětskému kouzelníkovi (po dětském představení).

Kouzelník pro děti nabídka | Zábava na vaší akci
Nejnovější aktuality kouzelníka Čáry Kluka
Kouzelník, Mikuláš, anděl, čerti

Kouzelník, Mikuláš, čert a anděl

V Lochousicích se chystá slavnostní den, kdy se děti setkají s tradičními postavami Mikuláše, anděla a čerta. Tato akce slibuje nejen spoustu zábavy, ale…