Kouzelník Čáry Kluk nabízí zábavu na malou i velkou akci kdekoliv v České republice.

Kouzelník pro děti

Zavolejte, přijedu i k vám.

Kouzelník pro děti

Nabízím kouzelnické vystoupení  pro děti, cca 60 minut, ale je možné i prodloužit nebo zkrátit.

Kouzelník Čáry Kluk nabízí vystoupení pro malé i velké děti, kdy malí kouzelníci spolupracují a baví se společně s kouzelníkem. Každý malý kouzelník „na jevišti“ dostane pravé kouzelnické osvědčení nebo diplom.

Originální a jedinečné představení  plné kouzel, zábavy a gagů zaujme nejenom děti, ale i přítomné dospělé.

Kouzelník pro dospělé

Čáry Kluk také nabízí vyhledávanou mikromagii, kdy čaruje s vašimi malými nebo dospěpými hosty přímo u stolů s kartami, mincemi, mobilním telefonem a dalšími věcmi.

Pro diváky je výjimečným zážitkem kouzlo, které se stane přímo před jejich očima nebo v jejich rukou.

Kouzelník Čáry Kluk | Zábava na každé akci
Kouzelník pro děti a hůlky

Kouzelník na narozeniny

Zábavné představení vhodné na každou oslavu. Interaktivní zábava, při níž děti pomáhají kouzelníkovi a odměnou jsou jim okouzlené úsměvy a nezapomenutelný zážitek. Zábava pro děti i rodiče.

Kouzelník pro děti v nákupním centru

Kouzelné vystoupení

Vystoupení Čáry Kluka v mateřské či základní škole, na městských slavnostech, dnech dětí nebo firemních oslavách. Užijte si legraci a zábavu. Sladké odměny, balónky, dárečky pro pomocníky.

Kouzelník a balonky

Balónkování s kouzelníkem

Veselé tvarování zvířátek a věcí z modelovacích balónků. Baví děti od začátku do konce. Lze objednat jako samostatné představení nebo jako stanoviště na dětských dnech, pohádkových lesích a pododobně. Je pravidelnou součástí menších narozenin.

Kouzelník mikromagie

Kouzelná mikromagie

Mikromagie s kartami a předměty každodenního života je vhodná spíše pro starší děti (přibližně od 12 let) a dospělé nebo jako doplněk k dětskému kouzelníkovi (po dětském představení).

Kouzelník pro děti nabídka | Zábava na vaší akci
Nejnovější aktuality kouzelníka Čáry Kluka

Ivana Bubnová | MŠ Mikulášovice

Ještě jednou Vám chci moc poděkovat za překrásné vystoupení. Všem se to moc líbilo. Paní ředitelka z toho byla nadšena. S pozdravem Bubnová Ivana

Překvapení a kouzla | Kouzla ve školce s Čáry Klukem

10 dobrých rad jak uspořádat dětskou oslavu

Rozmyslete si, jestli do toho chcete jít 🙂 Pokud je vaše odpověď ano, klidně čtěte dál. V opačném případě doporučuji přečíst si nějaké veselé vtipy, třeba tady na mojí stránce. Jestli máte svoje ratolesti natolik rádi, že jim uspořádáte malou (nebo velkou) oslavu, tak vám gratuluji ke správnému rozhodnutí. Sice vás to bude stát spoustu námahy a peněz,

Možná přijde i kouzelník | Legendární pořad

Možná přijde i kouzelník byl zábavný estrádní pořad Československé televize, později České televize, který byl premiérově vysílán v letech 1983–1991 a 2000. Legendárním kouzelníkem, který měl přijít byl Čáry Kluk.