Čáry Kluk


Radiožurnál Radiožurnál
| 29.11. 2017
Obyvatelé Penzionu Atrium se usadili pohodlně na svých židlích ve velké společenské místnosti a show může začít. Na kouzelníka se přišly podívat i paní Dana a Iva. A jsou nadšené. 
Nejvíc se nám líbilo všechno, kouzelník je správně ukecanej,” smějí se. „Je s ním sranda.” 

Kouzelnické představení seniorům věnovala paní Eliška Horčičková. Sama se na chvilku během show stala jeho asistentkou.  Jednotlivé triky i vtipné komentáře u diváků vyvolaly smích i nadšený potlesk. 

 Věkový průměr přes osmdesát let, častá onemocnění, mnohdy i problémy s chůzí. I to většině seniorů v libereckém Penzionu Atrium znemožňuje vyrazit za kulturou. Nadšeně proto uvítali své Ježíškovo vnouče, které s sebou přivedlo kouzelníka Čáry Kluka. Jednotlivé triky i vtipné komentáře u diváků vyvolaly smích i nadšený potlesk. 

 

Eliška HořčičkováKouzelnické představení Čáry Kluka seniorům v Penzionu Atrium věnovala paní Eliška Horčičková.

29. listopad 2017

 

Sama Eliška Hořčičková se na chvilku během show stala kouzelníkovou asistentkou. A obyvatelé Penzionu Atrium si představení natolik užívali, že kouzelník musel několik triků přidat.

https://www.rozhlas.cz/radiozurnal/zajimavosti/_zprava/kouzelnik-rozesmal-liberecke-seniory-je-spravne-ukecanej-pochvalovali-si–1772188

Kouzelník
kouzelník rádio, kouzelník radiožurnál, kouzelník senioři, kouzelník liberec, kouzelník atrium, kouzelník penzion, kouzelník pro dospělé, ukecanej kouzelník, kouzelník čáry, kouzelník kluk