Čáry Kluk

Praha | 9. 12. 2017 | divadlo Semafor 
V pražském divadle Semafor proběhlo kouzelné vystoupení Čáry Kluka pro všechny přítomné děti i dospělé. Plné hlediště dětí si tak mohlo naplno užít dětské vystoupení, ale i další bohatý doprovodný program. Děkuji za pozvání Kryštofovi Blažkovi z  Nadačního fondu Šestý smysl. 

Kouzelník Čáry Kluk

Kouzelník Čáry Kluk v legendární šatně pražského divadla Semafor 🙂 
Čáry Kluk v pražském divadle Semafor

Děti už se pomalu hrnou do jeviště, za pár minut začne vystoupení.

Děti v Semaforu

Jedna momentka z vystoupení kouzelníka pro děti Čáry Kluka v Samaforu

Děti v Semaforu

Kouzelník už to má za sebou, děti se rozprchávají a kouzelník zase nabrat provozní barvu 🙂

Kouzelník po vystoupení

Po kouzelníkovi nastupuje bavit děti beatboxer En.dru a byl opravdu dobrej 🙂Kouzelník a beatboxer En.druKouzelník pro děti

Již 5. charitativně- kulturní Vánoční bazááár v Divadle SEMAFOR

Předvánoční tradicí pro občany Prahy 6 se stal Vánoční Bazááár, který již 5. rokem pořádá Nadační fond Šestý smysl ve spolupráci s Městskou částí Prahy 6. Letos můžete přispěním do dobročinné sbírky či nákupem na bazáárku pomoci nemocným dětem z Prahy 6, kterým budou z výtěžku zakoupena jejich vysněná vánoční přání.

V pátek 8. prosince od 15 hodin nebo v sobotu 9. prosince od 11 hodin zapomeňte na předvánoční shon a přijďte do Divadla SEMAFOR zakoupit něco malého pro potěšení svých blízkých či své a pojďte se zrelaxovat při nabitém doprovodném programu. Během dne můžete v prostorách divadla nakupovat předměty, které v rámci dobročinné sbírky přinesli Vaši spoluobčané, jako např. keramiku, vánoční ozdoby, hračky, sportovní potřeby, šperky, potřeby pro domácnost a další drobné dárečky. Předměty jsou průběžně doplňovány, takže i v sobotu v podvečer zde jistě naleznete zajímavé kousky.

Pohodovou předvánoční atmosféru Vám pomůže nastartovat bohatý kulturní program, který sestavil čestný člen Nadačního fondu Šestý smysl a frontman skupiny Tata/Bojs Milan Cais. Vstupné na všechna vystoupení jsou pro návštěvníky bazáááru zdarma.  Akci moderuje známí herec Ladislav Hampl.

Páteční podvečer bude již tradičně patřit skvělému sborovému uskupení Lucky Voice Band, kteří pouze za doprovodu piana neuvěřitelně rozezní prostory divadla podmanivými písněmi a koledami. Populární herečka Dejvického divadla Simona Babčáková se představí se svou improvizační skupinou NO A! a o zábavu určitě nebude nouze. Páteční večer zakončí Lightmotif – cover band, který nelže a servíruje výborně chlazený koktejl muziky od 60.let až po současnost.

Sobotní odpoledne bude patřit dětem, pro které je připraven nejen dětský koutek, plný her a dobrot, ale zároveň jim kouzelník ČÁRY KLUK předvede pár svých skvělých kouzelnických kousků. O představení pro děti se postará i En.dru – jeden z nejlepších beatboxerů Evropy. Následovat ho bude art-popová kapela 20 minutes a výjimeční Clarinet Factory, kteří se z původní interpretace klasiky a jazzu posunuli k experimentům napříč hudebními žánry a získali mnohá významná ocenění a letos vydali novou desku Meadows. Dva hlasy, dvě kytary a křehké chytlavé melodie, tak by se dala ve stručnosti popsat hudba Republic of Two, ostatně, přesvědčit se můžete sami v rámci večera Vánočního bazáááru, kde kapela vystoupí jako duo. Závěr bazáárku bude tradičně patřit členovi hudební skupiny Tata/Bojs – DJ Mardošovi a jeho unikátní Silent party.

Výtěžek z Vánočního bazáááru je určen pro nemocné děti z Prahy 6, které Nadační fond Šestý smysl vybral ve spolupráci se sociálním odborem MČ Prahy 6.