Čáry Kluk

 27. 1. 2018 |  Liberec | Jedinečný Maškarní Bál 2018. Odpoledne 14-17 hodin pro děti, večer od 20 hodin pro dospělé 🙂 A-styl maškarní bál v Grandhotelu Zlatý Lev s kouzelníkem Čáry Klukem.Kouzelník maškarní ples
Vstupenky pro děti i dospělé stále v prodeji v A-styl Centru, ZŠ Lesní a v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev! Cena vstupenky na dětský maškarní je 50,- pro dítě a pro doprovod 20,-. Cena vstupenky na večerní Maškarní bál je 350,- (v ceně je zahrnuta večeře). Oba plesy probíhají v krásném sále CLARION GRANDHOTELU ZLATÝ LEV!

Na dětský maškarní bál je připraveno odpoledne plné tance, her a zábavy.
Dospěláci se mohou večer těšit na skvělou skupinu „Masters Wasters“ a po půlnoci na DJ. Nebude chybět ani soutěž o nej masku, vystoupí „legendární kurz rodičů“ se svou novou choreografií. Jako hlavní cena večera je luxusní wellness pobyt pro 2 osoby v Clarion Grandhotelu Zlatý lev!

 

Jen připomínáme, že vstup v maskách je povinný (pokud nestihnete zajistit si kostým v předstihu, ve foyer bude možné zakoupit doplňky – škrabošky, šálky, klobouky, ap.). 

„Velice doporučujeme koupit si lístky v předstihu na recepci. Vloni dětské maškarní navštívilo více než 150 dětí a nákup vstupenek na místě znamenal delší čekání.

Moc se na Vás těšíme!

Součástí programu bude i autogramiáda kouzelníka, tužku již má ořezanou a kartičku každý dostane 🙂

Autogramiáda