Čáry Kluk

Liberec | 1.11. 2017 Kouzelník pro malé i velké děti Čáry Kluk čaroval v základní škole U Školy v Liberci pro děti prvního stupně ze školní družiny. Děti si s kouzelníkem zkusily několik zajímavých kouzel, dostaly spoustu vyčarovaných dárků a také s kouzelníkem modelovaly balónky.

Kouzelník ve škole U školyZákladní škola U školy je v Liberci známá tím, že dlohodobě připravuje malé liberecké hokejisty a krasobruslařky ve svých sportovních třídách. Školními lavicemi školy U školy prošlo mnoho špičkových hráčů a trenérů jako například Leo Gudas, Zdeněk Orct, Petr Nedvěd, Filip Pešán, Láďa Šmíd, ale i mnoho talentovaných hokejistů, kteří se rozhodli, že kariéru budou budovat v jiném oboru.

Vladimíra Vozková škola U školyJeště jednou moc děkuji za úžasné odpoledne a zábavné vystoupení. Děti byly naprosto nadšené a modelování zvířátek naprosto perfektní.

Vladimíra Vozková učitelka základní školy U školy Liberec
1. listopad 2017

 

Kokuzelník pro děti s dětmi
Kouzelník nejen pro dětiČáry Kluk ve škole Kouzelník a učitelkaKouzelník ve školeKouzelník a děti ve školeKouzelník Čáry Kluk očima dětí

 

kouzelník ve škole, kouzelník u školy, kouzelník v družině, kouzelník pro školy, dětský kouzelník, kouzelník na dětskou oslavu, kouzelnik, kouzelník, kouzelník pro děti, kouzelník na dětskou oslavu, kouzelník na oslavu, veselý kouzelník, zážitek pro děti, nejlepší kouzelník, svátek dětí, kouzelník poptávka, dobrý kouzelník, firemí dny, firemní osavy, pohádkový les,kouzelník pro děti liberec, pavel soukup, magic, magie, kouzla, narozeniny, klaun pro děti, zábava na oslavu, kouzelný kouzelník, originální oslava, kouzelníci, dětský kouzelník Praha, kouzelník pro děti Praha, oslavy narozenin pro děti, originální kouzelník