Kouzelník
Kouzelník pro děti školce Magic Hill Praha Říčany


Praha Říčany |
18. září 2017 | Mateřská školka Magic Hill
Období předškolního a mladšího školního věku je zásadní pro celou budoucnost dětí. Příchod do mateřské školy a později do základní školy je pro děti obdobím očekávání, děti doslova nasávají všechny podněty a informace. Pokud se jim dostává podpory a motivace, jsou zapálené a chtějí se učit. Magic Hill logoVe škole  a školce Magic Hill Praha Říčany jde o děti, a proto považují přátelský a nedirektivní přístup ke každému jednotlivci za důležitý, neboť jsou přesvědčeni o tom, že výuka může být efektivní jen v prostředí bezpečném, založeném na důvěře a dobrých vztazích.

Kouzelík Čáry Kluk byl pozván do školky s příznačným názvem Magic Hill, aby dětem připravil takovýto krásný dětský zážitek.

 

Anglický jazyk vyučují výhradně rodilí mluvčí, kteří jsou ve školce přítomni po celý den jako řadoví učitelé, děti je znají a je pro ně přirozené učit se cizí jazyk tak, jako se učily svůj rodný jazyk, tedy v průběhu celého dne a prostřednictvím běžných každodenních činností.

Je nesporné, že i v budoucnu se budou naše děti učit, a je potřeba, aby už od útlého věku, považovaly učení za něco, co má smysl, co přináší radost a potěšení, ale také něco, k čemu je potřeba překonávat překážky, k čemu bude potřeba se dopracovat a vytrvat.

Fotografie a koláž jsou z důvodu osobní ochrany dětí pouze ilustrační. Zdroj Google a fotograf Jan Mudra, Hospodářské noviny, 18. 9. 2017KouzelníkŠkolka Kouzelník

magic hill praha, kouzelník praha, kouzelník magic hill, čaroděj magic hill, kouzelník praha říčany, kouzelník pro děti, dětský kouzelník, kouzelník na fialce, praha s dětmi, škola života, naše dítě, praha děti, oslava narozenin praha, kritické myšlení, děti ve školce, magic hill mateřská škola, kouzelník pro děti praha