Rehastudio Havířov | 15. 11. 2017 | Narozeniny s kouzelníkem 
ČÁRY KLUK na narozeninách malé Nátálky řádil s dětmi v Rehastudiu v Havířově – rehabilitačním centru, které nabízí léčbu a prevenci bolesti zad a poruch pohybového aparátu. Rehastudio nabízí také pronájem jejích prostor pro dětské oslavy a party. 

Kouzelník Čáry Kluk
Kouzelník Čáry KlukKouzelník pro děti ČÁRY KLUKDětský kouzelník ČÁRY KLUKČáry Kluk kouzelníkKouzelník Čáry Kluk

 

kouzelník Havířov, kouzelnik Havirov, kouzelník Reha studio, kouzelník rehastudio, kouzelník narozeniny, kouzelník na narozeniny, dětský kouzelník, narozeininový kouzelník, kouzelník Ostrava, kouzelník centrum, kouzelník rehabilitační, kouzelník Reha rehabilitační, kouzelník oslava, kouzelník na oslavu

Reha Studio Havířov je od r. 2014 rehabilitačním centrem, které nabízí léčbu a prevenci bolesti zad a poruch pohybového aparátu. Naší základní metodikou je spirální stabilizace páteře – SM systém = komplexní systém péče o pohybový aparát člověka. Metoda zlepšuje postury, koordinace a stabilizace páteře. SM systém spojuje rehabilitační léčbu s prevencí, regenerací a kondičním i výkonnostním tréninkem na jednotném metodickém postupu, což neposkytuje žádná jiná rehabilitační metoda.

Léčíme funkční poruchy pohybového aparátu s využitím anatomických a fyziologických poznatků ve vývoji pohybové soustavy člověka.

Bc. Olga Trčková: „Studio jsem založila v roce 2014 po dlouholeté praxi ve zdravotnictví.“

Po gymnáziu jsem pokračovala v nástavbovém studiu na Střední zdravotnické škole v Karviné obor rehabilitační pracovník, při němž jsem absolvovala kurz zdravotního maséra. Pracovala jsem několik let na ortopedii a traumatologii v Ostravě. Po 1. ročníku lékařské fakulty v Olomouci jsem vycestovala do zahraničí, kde jsem neplánovaně strávila více než 8 let.

Po návratu jsem vystudovala bakalářské studium FTVS v Praze a věnovala se svým dětem.

Během mateřské dovolené jsem se intenzivně vzdělávala. Absolvovala jsem kurzy měkkých a mobilizačních technik, kineziotapingu, lymfotapingu, skolióz (metoda dle Schrottové, Klappovo lezení), školu výživ. poradenství a kurzy alternativních metod – Dornova metoda a baňkování. Jsem učitel LTV, trenér plavání a lektor zdravotního plavání. Trpím od dětství skoliózou páteře, hledala jsem účinnou metodu na tento problém, který mne občas potrápil silnými bolestmi. Oslovila mne metoda spirální stabilizace zad MUDr. Smíška – SM systém. Absolvovala jsem kurzy, semináře, a nyní jsem lektorem této metody. S MUDr. Smíškem spolupracuji i ve školení zdravot. personálu v rehabil. ústavech (Hrabyně, Klimkovice) a nemocnicích (Vítkovice, Třinec) Moravskoslezského kraje. Vážnější zdravotní komplikace pacientů konzultuji osobně s MUDr. Smíškem. Spolupracuji s prim. MUDr. Vlčkovou PhD. ve vítkovické nemocnici a s prim. MUDr. Zipserovou z rehabilitačního sanatoria Klimkovice v následné péči jejich pacientů.“