Nový volnočasový Butky Park Praha a kouzelník

Kouzelník Čáry Kluk v novém volnočasovém Butky Parku v Praze

Butky Park poprvé otevře své brány v sobotu 27. května 2023. Slavnostní otevření nabídne od půl druhé odpoledne až do večerních hodin zábavu pro celou rodinu.

Bohatý program a zábava pro děti i dospělé

Program odstartuje ukázkou populární sportovní disciplíny parkour, zcela určitě dorazím i já (kouzelník Čáry Kluk), zazpívají Čiperkové a dětskou hudební show přivezou rapující bláznivá princezna Áňa, kamarádský princ Pó a srandovní pes Barney. Od 20. hodiny pak bude hlavní pódium patřit koncertu Tata Bojs.

Doprovodné aktivity, kreativní dílničky, soutěže

K dispozici bude celá řada dalších doprovodných aktivit – ať už půjde o půjčovnu koloběžek, kreativní dílničky DDM, zábavný vzdělávací kvíz či atrakce na procvičení dětské zručnosti. V průběhu celého dne budou probíhat soutěže a bohatá tombola. V rámci eventu se dále můžete těšit na promo stánky Eta, Yves Rocher, Funny Sassy, Superland či chillout zónu Vodafone.

Nový volnočasový Butky Park v Praze

Dominantou Butky Parku  je unikátní dětské hřiště s ptačí tematikou, které navrhli architekti dánského designérského studia MONSTRUM. Na ploše tří fotbalových hřišť nabídne multifunkční areál vedle velkého množství zeleně a vodních prvků i eventovou koncertní zónu, hřiště pro míčové či jiné týmové sporty a také areál pro pétanque. Nebude chybět ani grilovací zóna se stánkem řezníka, kiosky se s občerstvením a samozřejmě sociální zařízení. Zachována zůstala také oblíbená dráha pro kolečkové brusle o délce 510 metrů.